zviedru

Farskvattenstationen uppratthaller varmvattentemperaturen TW4 till konstant temperatur genom att overfora varrne fran CWl genom att PWl satts till nodvandiq hastighet. Vid plotsliqa forandrinqar i varrnvattenflodet, kan givaren GWl paverka PWls varvtal innantemperaturen and rats pa TW4. Varmvattenreturen fran farskvattenstationen kan antingen vara hog, nar det nastan enbart ar varmvattencirkulation. Da stalls VW3 sa att returen gar till CWl. Nar varmvattenforbrukningen okar och returtemperaturen faller, andrar VW3 laqe och returen gar till varrnesysternets bufferttank for forvarrnninq.

latviešu

Saldūdens stacija uztur karstā ūdens temperatūru TW4 līdz nemainīgai temperatūrai, pārnesot siltumu no CW1 cauri ka PWl ir iestatīts uz nodvandiq ātrumu. Pēkšņu brīdinājuma ūdens plūsmas izmaiņu gadījumā sensors GW1 var ietekmēt PWl ātrumu iekštelpu temperatūra un žurkas uz TW4. Karstā ūdens atgriešanās no saldūdens stacijas var būt augsta, ja tā ir gandrīz tikai karstā ūdens cirkulācija. Tad letiņš VW3 teica, ka atgriešanās notiek uz CWl. Kad karstā ūdens patēriņš palielinās un atgriešanās temperatūra pazeminās, citi VW3 zems, un atgriešanās notiek brīdinājuma māsas bufera tvertnē brīdināšanai.

Tulkotajs.com | Pakalpojumu sniegšanas noteikumi

Pārliecinieties, ka ievērojat tulkojamo tekstu rakstiskos noteikumus un valodas. Viena no svarīgākajām lietām, kas lietotājiem būtu jāpatur prātā, izmantojot Tulkotajs.com tulkošanas sistēmu, ir tā, ka tulkošanā izmantotie vārdi un teksti tiek glabāti datu bāzē un dalīti ar citiem lietotājiem vietnes saturā. Šī iemesla dēļ mēs lūdzam jūs apzināties šo problēmu tulkošanas procesā. Ja nevēlaties, lai jūsu tulkojumi tiktu publicēti vietnes saturā, lūdzu, sazinieties ar → "Saziņai" pa e-pastu. Tiklīdz attiecīgie teksti tiks noņemti no vietnes satura.


Konfidencialitātes politika

Trešo pušu pakalpojumu sniedzēji, tostarp Google, izmanto sīkfailus, lai nodrošinātu reklāmu rādīšanu, ņemot vērā lietotāja iepriekšējos jūsu vietnes vai citu vietņu apmeklējumus. Izmantojot reklāmu sīkfailu, uzņēmums Google un tā partneri var rādīt reklāmas jūsu lietotājiem, pamatojoties uz viņu veikto jūsu vietnes un/vai citu interneta vietņu apmeklējumu. Lietotāji var atteikties no personalizētās reklamēšanas, apmeklējot reklāmu iestatījumu lapu. (Varat arī piedāvāt lietotājiem atteikties no personalizētajā reklamēšanā izmantotajiem trešo pušu pakalpojumu sniedzēju sīkfailiem, apmeklējot vietni www.aboutads.info.)