zviedru

varrnepurnpen ska stallas in for lokal varmvattengivare. Varmvattenproduktion aktiveras nar TWl faller under starttemperaturen. Varmvattenproduktionen avslutas nar TWl och TCOoverqar stopptemperatur. I varmvattenproduktion startar kompressorn och trevaqsventilerna VWl och VW2 satts i varrnvattenlaqe.

latviešu

varrnepurnpen ir jāuzstāda vietējam karstā ūdens sensoram. Karstā ūdens ražošana tiek aktivizēta, kad TWl nokrītas zem sākuma temperatūras. Karstā ūdens ražošana beidzas, kad TWl un TCOoverqar apstājas temperatūra. Karstā ūdens ražošanā sākas kompresors un trīsceļu vārsti VW1 un VW2 ir uzstādīti karstā ūdenī.

Tulkotajs.com | Pakalpojumu sniegšanas noteikumi

Pārliecinieties, ka ievērojat tulkojamo tekstu rakstiskos noteikumus un valodas. Viena no svarīgākajām lietām, kas lietotājiem būtu jāpatur prātā, izmantojot Tulkotajs.com tulkošanas sistēmu, ir tā, ka tulkošanā izmantotie vārdi un teksti tiek glabāti datu bāzē un dalīti ar citiem lietotājiem vietnes saturā. Šī iemesla dēļ mēs lūdzam jūs apzināties šo problēmu tulkošanas procesā. Ja nevēlaties, lai jūsu tulkojumi tiktu publicēti vietnes saturā, lūdzu, sazinieties ar → "Saziņai" pa e-pastu. Tiklīdz attiecīgie teksti tiks noņemti no vietnes satura.


Konfidencialitātes politika

Trešo pušu pakalpojumu sniedzēji, tostarp Google, izmanto sīkfailus, lai nodrošinātu reklāmu rādīšanu, ņemot vērā lietotāja iepriekšējos jūsu vietnes vai citu vietņu apmeklējumus. Izmantojot reklāmu sīkfailu, uzņēmums Google un tā partneri var rādīt reklāmas jūsu lietotājiem, pamatojoties uz viņu veikto jūsu vietnes un/vai citu interneta vietņu apmeklējumu. Lietotāji var atteikties no personalizētās reklamēšanas, apmeklējot reklāmu iestatījumu lapu. (Varat arī piedāvāt lietotājiem atteikties no personalizētajā reklamēšanā izmantotajiem trešo pušu pakalpojumu sniedzēju sīkfailiem, apmeklējot vietni www.aboutads.info.)