zviedru

Farskvatteristationen varrns fran en bufferttank, som i sin tur varrns av varrnepurnpen eller fran tillskottet. Returen fran farskvattenstationen gar antingen in i ovan narnnda bufferttank, alternativt till varrnesysternets bufferttank beroende pa returtemperaturen. Darfor maste varrnesysternets bufferttank varrnas till ca 40°C, aven pa sommaren. Darfor maste varrnesysternen vara shuntade.

latviešu

Saldūdens stacija tiek brīdināta no bufera tvertnes, ko savukārt brīdina ar brīdinājuma maku vai no papildinājuma. Atgriešanās no saldūdens stacija vai nu nonāk iepriekšminētajā bufera tvertnē, vai arī atkarībā no bufera māsas bufera tvertnes atgriešanās temperatūra. Tāpēc bufera māsas bufera tvertne ir jāuzsilda līdz apmēram 40 ° C pat vasarā. Darfor masts varrnesysternen būt manevrēts.

Tulkotajs.com | Pakalpojumu sniegšanas noteikumi

Pārliecinieties, ka ievērojat tulkojamo tekstu rakstiskos noteikumus un valodas. Viena no svarīgākajām lietām, kas lietotājiem būtu jāpatur prātā, izmantojot Tulkotajs.com tulkošanas sistēmu, ir tā, ka tulkošanā izmantotie vārdi un teksti tiek glabāti datu bāzē un dalīti ar citiem lietotājiem vietnes saturā. Šī iemesla dēļ mēs lūdzam jūs apzināties šo problēmu tulkošanas procesā. Ja nevēlaties, lai jūsu tulkojumi tiktu publicēti vietnes saturā, lūdzu, sazinieties ar → "Saziņai" pa e-pastu. Tiklīdz attiecīgie teksti tiks noņemti no vietnes satura.


Konfidencialitātes politika

Trešo pušu pakalpojumu sniedzēji, tostarp Google, izmanto sīkfailus, lai nodrošinātu reklāmu rādīšanu, ņemot vērā lietotāja iepriekšējos jūsu vietnes vai citu vietņu apmeklējumus. Izmantojot reklāmu sīkfailu, uzņēmums Google un tā partneri var rādīt reklāmas jūsu lietotājiem, pamatojoties uz viņu veikto jūsu vietnes un/vai citu interneta vietņu apmeklējumu. Lietotāji var atteikties no personalizētās reklamēšanas, apmeklējot reklāmu iestatījumu lapu. (Varat arī piedāvāt lietotājiem atteikties no personalizētajā reklamēšanā izmantotajiem trešo pušu pakalpojumu sniedzēju sīkfailiem, apmeklējot vietni www.aboutads.info.)