zviedru

Detta betyder att varrnesysternet behaver justeras in (radiatorer/qolvvarrne). lnjustering av flode pa varrnesysternet, kaskad av 2 varrnepurnpar lnkopplinqssattet enligt denna systernlosninq fungerar fran lagflodes- till h6gfl6des-varmesystem. Att ansluta de tva varrnepumparna till varrnesysternet pa detta satt ger ett optimalt flode mellan det nominella flodet av en varrnepurnp till det sammanlagda nominella flodet av bada varrnepurnpar. Med varrnepurnpar i kontinuerlig drift, bar temperaturskillnaden mellan TO - GCll ligga i ornradet mellan TC3-TCOoch tva ganger skillnaden TC3-TCO.

latviešu

Tas nozīmē, ka brīdinājuma sistēma ir jāpielāgo (radiatori / grīdas paklāji). Plūsmas noregulēšana brīdināšanas sistēmā, 2 sakabes komplekta brīdinājuma pāru kaskāde atbilstoši šai sistēmas atlaišanai darbojas no zemas plūsmas līdz augstas plūsmas apkures sistēmām. Šādā veidā divu siltumsūkņu pievienošana siltumapgādes sistēmai nodrošina optimālu plūsma starp vienas varnepumpas nominālo plūsmu līdz abu varrnpurnu nominālajai plūsmai. Ar varnnepurnparu iekšā nepārtrauktas darbības laikā temperatūras starpībai starp TO - GC11 jābūt līnijā starp TC3-TCO un divreiz lielākai starpībai TC3-TCO.

Tulkotajs.com | Pakalpojumu sniegšanas noteikumi

Pārliecinieties, ka ievērojat tulkojamo tekstu rakstiskos noteikumus un valodas. Viena no svarīgākajām lietām, kas lietotājiem būtu jāpatur prātā, izmantojot Tulkotajs.com tulkošanas sistēmu, ir tā, ka tulkošanā izmantotie vārdi un teksti tiek glabāti datu bāzē un dalīti ar citiem lietotājiem vietnes saturā. Šī iemesla dēļ mēs lūdzam jūs apzināties šo problēmu tulkošanas procesā. Ja nevēlaties, lai jūsu tulkojumi tiktu publicēti vietnes saturā, lūdzu, sazinieties ar → "Saziņai" pa e-pastu. Tiklīdz attiecīgie teksti tiks noņemti no vietnes satura.


Konfidencialitātes politika

Trešo pušu pakalpojumu sniedzēji, tostarp Google, izmanto sīkfailus, lai nodrošinātu reklāmu rādīšanu, ņemot vērā lietotāja iepriekšējos jūsu vietnes vai citu vietņu apmeklējumus. Izmantojot reklāmu sīkfailu, uzņēmums Google un tā partneri var rādīt reklāmas jūsu lietotājiem, pamatojoties uz viņu veikto jūsu vietnes un/vai citu interneta vietņu apmeklējumu. Lietotāji var atteikties no personalizētās reklamēšanas, apmeklējot reklāmu iestatījumu lapu. (Varat arī piedāvāt lietotājiem atteikties no personalizētajā reklamēšanā izmantotajiem trešo pušu pakalpojumu sniedzēju sīkfailiem, apmeklējot vietni www.aboutads.info.)